Baterie Externa Xiaomi PB1165MI, 10000 mAh, 165 W, PD, 2 x USB-C (Gri)
Pe scurt: Baterie Externa Xiaomi PB1165MI, 10000 mAh, 165 W, PD, 2 x USB-C (Gri)
- Îți pot recomanda rapid produse similare sau alternative mai bune din aceeași zonă.
Detalii despre produs
Produse similare pe care le poți explora
Acumulator extern wireless Ferrari, 5000mAh, 15W, Magsafe, 1xUSB-C, 1xMicroUSB, Indicator baterie (Negru)
Acumulator extern Anker Nano, 10.000 mAh A1638H21, 45 W, cu cablu USB-C InstaCord retractabil (Alb)
Solutia ta de alimentare ideala Echipat cu o capacitate uriasa de 10.000 mAh, incarcare rapida de maxim 45 W, tehnologi…
Baterie externa Ugreen Uno, 10.000 mAh, 30W (Gri)
Incarcare rapida bidirectionala de 30 W Aceasta baterie externa de 10000 mAh accepta incarcare rapida de pana la 30 W,…
Acumulator extern Belkin BOOSTCHARGE PRO BPD007btWH, Qi2, MagSafe, 8000 mAh, cu stand (Alb)
Acumulator extern GUESS, Aluminiu, Magsafe, 5W, 5000 mAh (Negru)